KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13592056
nr 1359 2056
Oidentifierad konstnär. Signerad, stormnatt. Olja på duk, 60x77cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 november 2020
kl 18:56:56
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr